מי אנחנו?

שירלי פבליק שירלי פבליק  MPH,RN

אחות מוסמכתבוגרת קורס יעוץ, הדרכה והתאמת אמצעי מניעה של University of California San Francisco. בוגרת השתלמות אחיות בהתאמת אמצעי מניעה מטעם  Irish Family Planning Association . יועצת מוסמכת בשיטה המשולבת למעקב פוריות (IFAM) משנת 2000. לימדה בתוכנית חינוך מיני לבני נוער מטעם מרפאת משרד הבריאות. שימשה כיועצת באתר האגודה הישראלית לתכנון המשפחה, "דלת פתוחה".  לתיאום פגישת ייעוץ לבחירת אמצעי מניעה ושימוש ב iFAM אנא מלאי את השאלון הבא.

 

 

 

ענת לאתרענת ארד, Dip. Ac., מומחית לרפואה סינית לנשים, מנחת השיטה המשולבת למעקב פוריות משנת 1988, מתנדבת בעבר באירגון לה לצ'ה התומך בנשים מניקות, מפתחת מיזם acu-zoo (דיקור לבעלי חיים), מנהלת אקדמית של התוכנית ללימודי רפואה סינית עתיקה בפקולטה לחקלאות, רחובות. אם לשני בחורים, נשואה למיכי.

 

במהלך העשור האחרון, המשכנו לפתח ולשכלל את הוראת השיטה תוך התנסות בהוראה במסגרות ותבניות הוראה שונות בארץ ובחו"ל, על מנת להגיש את הידע המעצים כל כך באופן המדויק ביותר. אנו מאמינות בזכותה הטבעית של כל אישה להכיר, ללמוד ולדעת את כללי השיטה, בדרך נוחה ויעילה, על מנת שתוכל לבחור את הדרך היישום המתאימה לה ביותר בכל שלב ושלב של שנות פוריותה.

מתוך הכרות אישית ארוכת שנים עם השיטות השונות למעקב פוריות, ומעצם אהבתנו והערכתנו לשיטה אשר הפכה לחלק בלתי נפרד מאורח חיינו, אנו מחויבות כלפי כל תלמידה וחשות זכות גדולה להציע את תמיכתנו לאחר סיום הקורס בהתאם לצרכי התלמידה ללא הגבלת זמן.

אנו מלוות נשים רבות בשלבים שונים של חייהן, החל ממניעת הריון, דרך השגת הריון, שימוש בשיטה בתק' ההנקה, חזרה לשימוש בשיטה לאחר חזרת המחזור בתקופת טרום גיל המעבר ובמהלכו, אנחנו אתך יד ביד, צעד אחר צעד.

Comments are closed.