טבלאות להורדה

טבלת המעקב החודשית מיועדת לרישום ותיעוד של סימני הפוריות שלך- חום הגוף הבסיסי, הפרשות צוואר הרחם, שינויים בצוואר הרחם, וסימני פוריות משניים נוספים. טבלת המעקב מסייעת לזהות את שלביו השונים של המחזור (Cycle) ולהבדיל בין התק' שאינן פוריות לבין התק' הפוריהשבמהלכה יתרחש הביוץ ! ). ניתן להעריך בקירוב את מועד התרחשות הביוץ, אם כי לצורך מניעת / השגת הריון חשוב יותר לזהות את גבולות התקופה הפוריה: מתי היא החלה ומתי היא מסתיימת!
טבלת המעקב על ערכייה השונים (חום הגוף הבסיסי, הפרשות צוואר הרחם, שינויים בצוואר הרחם) מאפשרת לזהות ולאבחן מצבים שונים כמו: תת/יתר פעילות של בלוטת התריס, חוסר איזון הורמונלי, מחזור ללא ביוץ, בעיות הקשורות לתפקודי הגופיץ הצהוב (האחראי על ייצור פרוגסטרון), נסיון לבייץ שלא צלח, בעיות הקשורות לתגובת השחלות לגירוי ההורמונלי המושרה על ידי בלוטת תת יותרת המוח ועוד. על כך תוכלי לקרוא במאמר הבא הבוחן את הערכים המוספים למעקב פוריות.
טבלת המעקב הינה גם כלי יעיל המשרת מטפלים/ות העוסקים ברפואה משלימה להערכת הצלחת והתקדמות הטיפול בבעיות גניקולוגיות שונות.
הטבלאות המוצעות באתר מיועדות למשתמשות בשיטה אשר קיבלו הדרכה מקצועית. יעילותה של שיטת מעקב פוריות משולבת תלויה בשימוש נכון בשיטה, והכלל הראשון לשימוש נכון הינו למידה בהנחיית מורה מוסמכת.
טבלאות להורדה:

טבלת מעקב חודשית - עברית, צלזיוס

טבלת מעקב חודשית - עברית, פרנהייט

טבלת מעקב חודשית – אנגלית, פרנהייט

טבלת מעקב חודשית לנשים מניקות


Comments are closed.